Dieta Cukrzycowa

Dieta cukrzycowa – indywidualnie dostosowana! Chcesz schudnąć, zbudować mięśnie, czy zwyczajnie odpowiednio się odżywiać i poczuć się wspaniale? Świetnie trafiłeś!

Zamów darmową wycenę

Poznaj nasz team! FitFamily24:

* Joanna Majka – Certyfikowany Dietetyk oraz Trener Personalny (W wolnych chwilach fit modelka), została zdiagnozowana niedoczynnością tarczycy i Hashimoto w wieku kilkunastu lat. Najpierw pomogła sobie, teraz niesie pomoc również innym! Asia jest doskonałym przykładem na to, że pomimo choroby można dokonać wymarzoną metamorfozę.

* Jakub Majka – Certyfikowany Dietetyk oraz Trener Personalny. Ponad 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu podopiecznych dietetycznie i treningowo (najlepiej oceniany dietetyk wg. portalu oferteo w roku 2020 w Krakowie).

Dieta cukrzycowa -10kg Kornel fitfamily24

Dieta cukrzycowa - w 100% skuteczna!

Dieta cukrzycowa Asia Majka

Dieta cukrzycowa - pod okiem ekspertów

Dieta cukrzycowa to plan zdrowego odżywiania, który pomoże Ci kontrolować poziom cukru we krwi. To przede wszystkim spożywanie zdrowych pokarmów o niskim indeksie glikemicznym, w umiarkowanych ilościach i przestrzeganie regularnych posiłków. Dieta cukrzycowa jest naturalnie bogata w składniki odżywcze. Kluczowymi elementami są produkty o niskim indeksie glikemicznym. W rzeczywistości dieta cukrzycowa jest najlepszym planem żywieniowym dla większości każdego z nas.

Dlaczego musisz opracować plan zdrowego odżywiania?

 

Jeśli masz cukrzycę lub stan przedcukrzycowy, to twój lekarz z pewnością zaleci ci wizytę u dietetyka, który opracuje dla ciebie plan zdrowego odżywiania. Pomaga to kontrolować przede wszystkim poziom cukru (glukozy) we krwi, kontrolować wagę i kontrolować czynniki ryzyka chorób serca, takie jak wysokie ciśnienie krwi i tym podobne.

Kiedy jesz produkty o zbyt wysokim indeksie glikemicznym, lub jesz zbyt dużo kalorii to w organizmie zachodzi niepożądany wzrost poziomu glukozy we krwi. Jeżeli poziom glukozy we krwi nie jest kontrolowany, może to prowadzić do poważnych problemów, takich jak przykładowo wysoki poziom glukozy we krwi (hiperglikemia). Utrzymująca się może skutkować długotrwałymi powikłaniami, takimi jak uszkodzenie nerwów, nerek i serca.

Dokonując zdrowych wyborów żywieniowych, śledząc swoje nawyki żywieniowe, dieta cukrzycowa pomoże Ci utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi.

U zdecydowanej większości, osób chorych na Cukrzyce typu 2 zrzucenie zbędnych kilogramów i zdobycie odpowiedniej wagi ułatwia kontrolowanie poziomu glukozy we krwi i oferuje szereg innych korzyści zdrowotnych. Pokarmy stosowane w diecie cukrzycowej również odpowiadają za dobre samopoczucie i wysoką energię.

Sprawdź przykładowe metamorfozy naszych podopiecznych!

dieta cukrzycowa
Dieta cukrzycowa Ania -10kg fitfamily24
Dieta cukrzycowa +10kg fitfamily24
Dieta cukrzycowa Dariusz -4kg w 1 miesiąc!
Dieta cukrzycowa daniel -4kg metamorfoza
Diea cukrzycowa Wojciech fitfamily24
Dieta cukrzyca -10kg Kornel fitfamily24
Dieta cukrzycowa Piotr +12kg
Dieta cukrzycowa metamorfoza Bogusław -5kg
cukrzycowa dieta Adam -4kg FitFamily24

Zobacz także przykładowe opinie naszych podopiecznych

Dagmara Pająk-Jeżowskia

Trening po operacji obejmował wszystkie zalecenia lekarskie, dał mega efekty. Asia wie co robić i w jaki sposób osiągnąć cel. Treningi z Nią to czysta przyjemność, dieta chociaż keto, również pomogła po zabiegu. Światowa klasa!

Dagmara Pająk-Jeżowskia
Korneliusz Jeżowski

Redukcja masy na keto była przyjemnie łatwa. Posiłki rozpisane wedle moich oczekiwań, przepisy smaczne, a efekt te oczekiwania przekraczający. Osiągnąłem cel w niecały miesiąc szybciej niż planowałem. Super. Teraz zaczynamy treningi i nową dietę, jestem pewien że znowu będzie sukces. Dzięki Aśka!

Korneliusz Jeżowski
Kamil Janik

Jakub to pełen pasji, kreatywny i bardzo sympatyczny trener, posiadający dużą wiedzą merytoryczną. Plan treningowy oraz wskazówki, dotyczące diety pomogły mi przytyć kilka kilogramów! Wszystkie ćwiczenia dopasował indywidualnie do mojego planu. Polecam serdecznie!

Kamil Janik

Jak zamówić dietę cukrzycową? Oto 4 kroki!

1. Zamów darmową wycenę diety cukrzycowej

– Ceny zależą od jednostek chorobowych (być może posiadasz również inne choroby, które musimy mieć na uwadze?), nietolerancji pokarmowych oraz ograniczeń w spożywaniu powszechnych produktów.

2. Opłać zamówienie

– Zrób przelew elektroniczny lub metodą tradycyjną na podane dane bankowe w mailu lub z naszej podstrony Kontakt.

Tytuł przelewu: imię i nazwisko + dieta cukrzycowa

3. Wypełnij kwestionariusz żywieniowy

– Przed wykonaniem diety cukrzycowej, otrzymasz od nas ankietę żywieniową, która zawiera pytania dot. Celu, wieku, przeciwwskazań zdrowotnych, ulubionych posiłków oraz tych których nie lubisz itp. Dzięki temu dieta będzie w 100% dopasowana pod twoje potrzeby.

4. Poczekaj na otrzymanie diety

– Prześlemy ją do ciebie do 3/4 dni roboczych od otrzymania przelewu i wypełnionej ankiety. Nie tworzymy diet w 24h, ponieważ każdy plan jest indywidualny, tworzony pod konkretne potrzeby podopiecznego.

dieta cukrzycowa jakub majka

 

 

 

Jakub Majka – Certyfikowany Dietetyk oraz Trener Personalny

  • Jeden z najlepiej ocenianych dietetyków w Krakowie w 2020r. nagroda przyznana poprzez portal Oferteo – 100% pozytywnych opinii wśród podopiecznych!
  • Posiada już ponad 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu podopiecznych dietetycznie oraz treningowo.
  • Jeden z najbardziej rekomendowanych trenerów personalnych w Krakowie poprzez portal LepszyTrener
  • Decydując się na dietę cukrzycową możesz być pewny, że damy z siebie 100% pasji i serca, abyś osiągnął swój cel!

 

 

 

Joanna Majka – Certyfikowany Dietetyk oraz Trener Personalny

  • Modelka katalogowa oraz wybiegowa dla m.in. marki Lupoline (bielizny dla kobiet) czy ABC ślubu
  • Została zdiagnozowana przez lekarzy niedoczynnością tarczycy i Hashimoto, gdy miała jeszcze kilkanaście lat
  • Dzięki skutecznej diecie oraz odpowiednim treningom, schudła i osiągnęła swoją sylwetkę marzeń, pomimo stosowania wysokich dawek leków hormonalnych. Jest doskonałym dowodem, który daje nadzieje innym, że pomimo nieuleczalnych chorób można zdobyć wymarzoną figurę.
Dieta cukrzycowa Joanna Majka
Dieta cukrzycowa

 

 

 

Co dostaniesz?

  • DIETA CUKRZYCOWA (INDYWIDUALNA) – w formacie pdf, prześlemy ją do 3-4 dni roboczych od otrzymania przelewu oraz wypełnionej ankiety żywieniowej. Plik możesz odtworzyć na laptopie, czy telefonie. Jest również przystosowany do wydruku.
  • GRATIS PLAN SUPLEMENTACJI (SPERSONALIZOWANY) – gratisowo otrzymasz od nas gotowy plan suplementacji, indywidualnie dostosowany pod Ciebie.
  • MONITORING POSTĘPÓW – każda dieta cukrzycowa jest indywidualnie dostosowana, dlatego też wypełniasz dla nas ankietę żywieniową, w której poinformujesz nas m.in o ulubionych posiłkach, oraz o tych, których nie chciałbyś mieć w diecie.

 

Zdobądź wymarzoną sylwetkę i świetnie samopoczucie TERAZ!