https://fitfamily24.pl/

Trenuj z nami nad jeziorem!

gumy oporowe

Ruszamy z cyklem treningów: “Trenuj z nami nad jeziorem”. Kojarzycie te sceny z filmów, gdzie piękne kobiety trenują na wybrzeżu w Miami? Wow, z takimi widokami to aż się chce trenować. Mam coś dla Was i to w Nisku!

Jakie treningi i kto je poprowadzi?

Asia poprowadzi dla Was treningi na gumach oporowych . Zadba o prawidłową technikę przy wszystkich ćwiczeniach, będzie korygować błędy każdej z osobna, będzie motywować do działania i zachęcać do przejścia na zdrowy tryb życia. Mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich, każda z Was dostanie swój zestaw gum do ćwiczeń (by unikać bezpośredniego kontaktu z drugą osobą), które po każdym treningu będą dokładnie dezynfekowane specjalnym płynem. 

Kiedy i gdzie trenujemy?

Widzimy się w każdy poniedziałek i środę o: 

17.30- pierwsza grupa, 

18:30-druga grupa,

na Podwolinie w Nisku (przed wejściem na stare molo przy łódkach).

PS tak wiemy, że w Nisku mamy Zalew, a nie Jezioro, ale jakoś tak się ładniej kojarzy 🙂

O co chodzi z tymi gumami? 

Gumy oporowe zapewniają ćwiczącej osobie stałe napięcie (dzieje się tak dzięki sile napinającej na mięśnie), przez to ćwiczenia które wykonuje są efektywniejsze dla jej sylwetki. Gumy zrobione są z elastycznych materiałów i utrzymują napięcie podczas całego ruchu w trakcie ćwiczenia. Oczywiście im bardziej rozciągniemy gumę podczas ruchu, tym większa siła działa. Są one bardzo dobrym wyborem niezależnie od poziomu zaawansowania na siłowni. Jeżeli jest ono znikome, nie trzeba się martwić o kontuzje. Gumy te ułatwiają prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, pozwalają szybciej opanować technikę i zwiększają nasze czucie mięśniowe. Dlatego właśnie wybrałam gumy oporowe. To jak drogie Panie, trenujemy? Zapraszajcie koleżanki.

Tyle tych gum na rynku i które wziąć? 

My postanowiliśmy wybrać dla Was te sprawdzone, na których sami ćwiczymy od prawie roku i nigdy nas nie zawiodły @fivosport https://fivosklep.pl/ Dla zainteresowanych kupnem własnych gum, kod rabatowy do wpisania na stronie: fitrodzinka

Aż się chce trenować jak się patrzy na te kolory
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *