Zabójca Tłuszczu – Poznaj Go!

W Polsce około 60% ludzi ma problemy z nadwagą. Często przyczyną jest siedzący tryb życia oraz niezdrowe nawyki żywieniowe. Na szczęście coraz więcej osób szuka sposobu na zrzucenie swoich kilogramów. W tym artykule pokażę Ci sposób, który działa w 100%.

Pracując na siłowni można zauważyć jeden ciągle powtarzający się problem. Ludzie nie wiedzą jaką ilość kalorii mają podstawowe produkty żywieniowe, po które tak chętnie sięgają. Nawet w przypadkach kiedy słyszę zdanie „jem zdrowo, a i tak nie mogę schudnąć” dobrze wiem, że to prawie zawsze wina kalorii. Nie wystarczy jeść zdrowo, aby mieć szczupłe ciało. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że można jeść niezdrowo, a i tak wyglądać lepiej.

Każdy z nas ma swój próg kaloryczny na którym chudnie, utrzymuje wagę bądź tyje. Najprostsza metoda, którą stosowałem kilka lat temu, aby schudnąć albo przytyć była rotacja ilością posiłków. Jeżeli chciałem schudnąć odejmowałem jeden posiłek, bądź z każdego dania odejmowałem kalorie np. jedzenie o jedną kanapkę mniej w trakcie każdego posiłku. Kiedy chciałem przytyć robiłem na odwrót. Na początku swojej drogi z metamorfozą ciała zaleca się prostą zmianę nawyków żywieniowych. Jest to łatwiejsza droga do osiągnięcia rezultatu, ponieważ słowo „dieta” kojarzy się ludziom z czymś destrukcyjnym i na chwilę. Jeżeli chcesz dokonać prawdziwej przemiany ciała, musisz zmienić nawyki żywieniowe na stałe, nie na kilka miesięcy.

Zabójcą tłuszczu o którym mowa jest deficyt kaloryczny. Jeżeli podasz ciału mniej kalorii, aniżeli potrzebuje aby utrzymać swoją wagę to zaczynasz tracić kilogramy. Nie tylko profesjonaliści liczą kalorie, wystarczy pobrać darmową aplikację na telefon jak FATSECRET bądź MYFITNESSPAL. Posiadają one większość produktów, które znajdziesz w sklepie. Nie ma nic prostszego do liczenia kalorii. Zajmuje to 5 minut dziennie, a dokładnie wiesz jak wygląda Twój codzienny jadłospis.

Podałem dwie metody, dzięki którym schudniesz. Stosowałem je, obydwie działają. Polegają one na wytworzeniu deficytu kalorycznego. W celu osiągnięcia efektu z pewnością polecam liczenie kalorii. Jeżeli liczysz kalorie, możesz być pewnym, że masz 100% kontrolę nad własnym ciałem.

W pogoni za wymarzoną sylwetką!
Jakub Majka FitFamily24.pl
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *