https://fitfamily24.pl/

Fitness Nisko - Studio Treningowe Nisko

Fitness Nisko

Jak się czułeś, gdy spełniłeś swoje marzenie? My skakaliśmy z radości! Oficjalnie, od stycznia studio treningowe FitFamily24 w Nisku zostaje otwarte! 

Fitness w Nisku

Czekają na Was takie zajęcia jak:

  • Sexy Pupa + Płaski Brzuch
  • Trening Obwodowy
  • Mobility & Stretching
  • Pilates z Piłkami 
  • Zdrowy Kręgosłup
  • Body Pump
  • Full Body Workout
  • ABS + HIIT

Lokalizacja: Nisko, Okrężna 2a.
Zajęcia grupowe prowadzi wspaniała specjalistka @fitbadurka.
Poniżej prezentujemy grafik:

Fitness Nisko
Fitness Nisko

Studio Fitness w Nisku- Prezentacja

Nisko Fitness

Poznaj 3 główne wartości, które towarzyszyły nam podczas tworzenia tego wspaniałego miejsca:
1) Kameralne studio (spodoba się osobom, ceniącym sobie komfort, elegancję i prywatność. U nas nigdy nie będzie zbędnego tłoku – zostawiamy to masówkom) 

2) Indywidualne podejście. To nie żart, ani puste słowa. Na każde z zajęć może się zapisać maksymalnie 6 osób. Dzięki temu trener w 100% zaopiekuje się metamorfozą i przede wszystkim zadba o Twoje bezpieczeństwo. W grupkach powyżej 6 osób, niestety nie ma takiej możliwości. Stąd nasza decyzja. Wasze zdrowie i sukces to nasz priorytet.

 3) Dostępne na każdą kieszeń, ALE wyłącznie dla ograniczonej ilości osób. Wprowadzamy karnety już od 160 zł miesięcznie. Chcemy abyście mieli komfort w trakcie treningów, dlatego kto pierwszy wykupi karnety ten lepszy 😉 . Reszta będzie musiała poczekać w kolejce, aż na dany miesiąc zwolni się miejsce…
Powyżej znajdziecie nasz grafik na styczeń. Już możecie się zapisać na karnety. Obserwujcie nas koniecznie! 
Oczywiście w trakcie wolnych godzin od zajęć grupowych, prowadzimy treningi personalne dla osób, które chcą mieć trenera osobistego i całe studio treningowe WYŁĄCZNIE dla siebie.

Prowadzimy także konsultacje dietetyczne, abyś nie musiał być na restrykcyjnej diecie ani  obawiać się o efekt jojo. Pamiętaj, tworzymy diety ze zdrowym rozsądkiem, wyłącznie dopasowane do Twoich preferencji kulinarnych, zdrowia i celu. 

Jeśli oglądałeś wideo z prezentacją naszego studia, wkrótce w 2 ostatnich pomieszczeniach znajdziesz także profesjonalną, wielostanowiskową bramę z wyciągami, suwnice, ekstra atlas wielostanowiskowy i parę innych sprzętów. Także czekają Cię konkretne treningi!