Top 5 pytań na Temat Spalania Tłuszczu

dieta odchudzająca

1) Czy jeśli mam złe geny to już nigdy nie będę szczupłą osobą?
– masz pełna kontrolę nad wyglądem swojego ciała. Fakt, niektórym jest ciężej schudnąć, ale to nie oznacza, że się nie da. Możesz osiągnąć swoją sylwetkę marzeń stosując proste zasady, o końcowym rezultacie zadecyduje Twoja wytrwałość w postanowieniach.

2) Czy muszę trzymać dietę w 100% żeby skutecznie schudnąć?
– nie, szczerze to nie ma takich osób. Zmiana nawyków żywieniowych powinna być na całe życie, a nie 2 miesiące. Dlatego są przewidziane dla cb tzw cheat meale, czy cheat daye z których możesz skorzystać np w weekend czy w chwilach słabości (polecam zasadę 80/90% opierać się na zdrowej żywności, a pozostałe zostawić sobie na przyjemności, które dadzą Ci komfort psychiczny).

3) Czy już nigdy nie będę mógł/mogła zjeść słodyczy?
– nie! jak najbardziej możesz jeść słodycze. Wystarczy, że Twoja dzienna ilości kalorii będzie się zgadzała z wyliczonym zapotrzebowaniem energetycznym, który potrzebujesz do zrzucenia kilogramów (mimo wszystko zawsze polecam ograniczyć spożywanie cukru, ze względów zdrowotnych).

4) Czy muszę na stałe zrezygnować z alkoholu?
– nie, nie musisz! Wystarczy, że zachowasz umiar. Wliczysz wszystko w kalorie i będzie ok. Sytuacja bardzo podobna jak w punkcie 3 (i również polecam ograniczenie że względów zdrowotnych oraz efektywności umysłowej, najmniejsze zło to czerwone wino wytrawne).

5) Czy mogę schudnąć sam/sama bez pomocy innych (dietetyków, trenerów)?
– oczywiście tak! Ale zajmie Ci to o wiele więcej czasu, stresu i załamań. Profesjonalista, który zajmuje się tym od lat, ma przeprowadzaną masę takich metamorfoz od A do Z, dlatego przygotuje Ci indywidualny plan, który jak tylko zastosujesz to osiągniesz swój rezultat na 100% w mega szybkim tempie

Dlatego zachęcamy wszystkie osoby, które chcą schudnąć do kontaktu z nami bo wiemy, że efekt jest murowany, inaczej zwrot pieniędzy!

Kuba z FitFamily24.pl
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *