https://fitfamily24.pl/

Odchudzanie przed i po

Odchudzanie przed i po

Zwykle, gdy zaczynasz przygodę z odchudzaniem i zgłaszasz się do dietetyka lub trenera personalnego, chciałbyś zobaczyć jak on działa. To oczywiste. Dlatego dzisiaj i my pokażemy Ci metamorfozę naszego podopiecznego: odchudzanie przed i po 3 miesiącach

Poznajcie naszego dzisiejszego bohatera. Zgłosił się do nas w lipcu z wagą 99kilogramów. Rozpisaliśmy dietę niskokaloryczną (ale żadna głodówka!) mając na uwadze:

 • jak wyglądały wcześniejsze posiłki podopiecznego,
 • ile posiłków dziennie spożywał i ile chciałby spożywać (nie każdy, kto dużo pracuje, jest w stanie sobie pozwolić na np. 3 przerwy na jedzenie),
 • co lubi jeść,
 • czego nie lubi z produktów i posiłków,
 • czy ma czas gotować, czy może chce posiłki “na szybko”,
 • czy mają tam się znaleźć produkty tanie i łatwo dostępne, itd.

Dzięki takiemu wywiadowi, byliśmy w stanie odpowiednio rozpisać dietę, tak, by nie była dla niego katorgą. Fakt, rozpisanie takiej diety zajmuje nam więcej czasu, bo to podopieczny sporo wybiera, a nie my tak jak nam łatwiej, ale zależy nam przede wszystkim na Waszym zadowoleniu.

Wróćmy do naszego bohatera metamorfozy odchudzanie przed i po. Już w sierpniu w tabeli raportowej widzieliśmy, że waga bezpiecznie spada w dół z tygodnia na tydzień. Nie tylko waga się zmieniała, ale także obwody w klatce piersiowej, ramionach, pasie… A co najważniejsze, jak relacjonował nam podopieczny, jego samopoczucie było bardzo dobre. Oczywiście pojawiały się małe grzeszki w postaci kilku ciastek czy odrobiny alkoholu, ale nie przeszkodziło to w dalszym odchudzaniu, bo było robione z głową!

 

Odchudzanie przed i po -13 kg w 3 miesiące

W październiku waga spadła do 86kilogramów. Tak dokładnie, to 13 kilogramów mniej. To nie wszystko, zerknijcie na porównanie obwodów. Odchudzanie przed i po:

 • szyja 43 -> 41 -2cm
 • klatka piersiowa 116 -> 108 -8cm
 • ramię 34 -> 30 -4cm
 • talia 103 -> 97 -6cm
 • brzuch (linia pępka) 106 -> 93 -13cm

Czy myślicie, że nasz dzisiejszy bohater na tym poprzestał? Nie! Zgłosił się do nas ze swoim kolejnym raportem. Rozpisaliśmy dla niego nową dietę, by ciało dostało nowy bodziec plus by dostał zupełnie nowe przepisy. Dołączyliśmy także plan treningowy, by sylwetka zaczęła nabierać fajnych kształtów.

Mam już plan na naszego podopiecznego, by odchudzanie przed i po wyglądało jeszcze bardziej spektakularnie. On jeszcze o tym nie wie, pewnie czytając to, dopiero się dowie :). Mamy nadzieję, że za dwa miesiące, nasz bohater będzie chciał kolejnego bodźca i za kilka miesięcy pokażemy Wam nowe zestawienie: odchudzanie przed i po w postaci zdjęcia z masą mięśniową.

Aj! Lubimy swoją pracę! W szczególności, gdy nasi podopieczni osiągają takie wyniki i chcą się nimi pochwalić razem z nami. Piona nasz dzisiejszy bohaterze! Ciśniemy dalej!

Czekamy na Twoje porównanie odchudzanie przed i po.

Zgłoś się do nas i otrzymaj darmową wycenę planu odchudzania 🙂
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *